Alkomat Pro x5 plus - oferta, dlaczego warto, specyfikacja, cena

Alkomat osobisty Pro X-5 Plus to niezawodne urządzenie wyposażone w precyzyjny platynowy sensor elektrochemiczny. To niezwykle dopracowany sprzęt wyróżniający się funkcjonalnością oraz ergonomią, co przekłada się na jego działanie i zwiększa komfort użytkowania. Wybierając oferowane przez polskie-centrum-kalibracji.pl akcesorium, można zyskać pewność otrzymania wiarygodnych oraz powtarzalnych wyników pomiarowych. Alkomat wykonuje pomiary w zakresie 0-5 promili, a także zapamiętuje 10 ostatnich wyników. Co więcej, czas poboru próbki wynosi jedynie 3 sekundy, co znacząco usprawnia działanie.
Alkomat Pro x5 plus

Dlaczego warto kupić Alkomat Pro x5?

Wybór alkomatu Pro X-5+ wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim to sprzęt o solidnej konstrukcji, który sam sygnalizuje konieczność przeprowadzenia kalibracji bądź naładowania. Co więcej, poinformuje również użytkownika o ewentualnym uszkodzeniu sensora, a dodatkowym atutem jest jego korzystna cena. Produkt posiada wbudowany licznik wykonywanych pomiarów, zapewniając ich powtarzalność oraz długi czas pracy na baterii. Jest on niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, co przekłada się na komfort użytkowania. Warto zapoznać się z opisem alkomatu, który znajduje się na stronie polskie-centrum-kalibracji.pl, by podjęcie optymalnej decyzji stało się łatwiejsze.

Pro x5 Plus - specyfikacja

Dostępny w asortymencie polskie-centrum-kalibracji.pl sprzęt marki AlcoFind to wysokiej jakości rozwiązanie wyposażone w klarowny 4-cyfrowy ekran LCD z podświetleniem. Urządzenie zasilają dwie baterie alkaliczne AAA, zapewniając mu optymalny czas pracy. Przygotowanie do pomiary wynosi jedynie 15 sekund, co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Ponadto alkomat PRO X-5+ zapewnia dokładność wyniku na poziomie +/- 0,005%BAC w 0,1%BAC, a zakres jego pomiarów wynosi 0.00‰ - 5.00‰. To skuteczny i niezawodny produkt, który warto mieć zawsze przy sobie, by zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Alkomat Pro x5 plus - cena

Oferowane na stronie internetowej polskie-centrum-kalibracji.pl urządzenie wyróżnia się korzystną, konkurencyjną ceną, zachęcającą do dokonania inwestycji. Dokładna kwota, jaką należy zapłacić za alkomat, widoczna jest przy jego zdjęciu, jednak w razie pojawienia się dodatkowych pytań, warto skonsultować się z obsługą klienta, która przekaże wszystkie przydatne dane i pomoże w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej. Dzięki temu zyskasz pewność o dokonaniu dopasowanego do swoich potrzeb wyboru, z którego będziesz w pełni zadowolony nawet po upływie kilku lat.

Alkomat Pro x5 Plus- opinie

Alkomat PRO X-5 cieszy się bardzo dobrymi opiniami ze strony użytkowników, doceniających jego niezawodność, trwałość, łatwą obsługę oraz funkcjonalność. Urządzenie chwalone jest również za atrakcyjną cenę, estetyczny wygląd czy efektowne działanie, przekładające się na komfort użytkowania. Wybierając alkomat marki AlcoFind, można zyskać praktyczny sprzęt, który przyda się podczas wielu sytuacji, pozwalając na przeprowadzenie - szybkich, powtarzalnych i wiarygodnych pomiarów.